Προκήρυξη για την Εισαγωγή Μεταπτυχιακών Φοιτητών στο «Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών Φυσικής με Ειδικεύσεις στη Θεωρητική και στην Πειραματική Φυσική» για το ακ. έτος 2024-2025

Στα πλαίσια του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) Φυσικής με τίτλο «Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών Φυσικής με Ειδικεύσεις στη Θεωρητική και στην Πειραματική Φυσική», θα διενεργηθούν εξετάσεις για την επιλογή είκοσι (20) μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών για το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025 την τελευταία εβδομάδα του Σεπτεμβρίου 2024.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν  αίτηση συμμετοχής έως τις 20 Σεπτεμβρίου 2024 [σε ηλεκτρονική μορφή (pdf) στο email της Γραμματείας του Τμήματος Φυσικής (gramphys@uoi.gr) ή ταχυδρομικώς ή με ταχυμεταφορά στη διεύθυνση: Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, Γραμματεία Τμήματος Φυσικής, Πανεπιστημιούπολη, Τ.Κ. 45110, Ιωάννινα].

Περισσότερες πληροφορίες στα επισυναπτόμενα αρχεία.