Τα αποτελέσματα των εκλογικών διαδικασιών για την ανάδειξη Εκπροσώπων μελών Ε.ΔΙ.Π. και Ε.Τ.Ε.Π. στη Συνέλευση της Κοσμητείας της Σχολής Θετικών Επιστημών που πραγματοποιήθηκαν ηλεκτρονικά στις 19 Ιουνίου 2024 έχουν ως εξής:

Εκπρόσωποι Μελών Ε.ΔΙ.Π.

Για τη Συνέλευση της Κοσμητείας της Σχολής Θετικών Επιστημών εκλέχθηκαν με θητεία, από 01.09.2024 έως 31.08.2025:

• Τακτικό Μέλος: Ντανάκας Σωτήριος του Κωνσταντίνου, μέλος Ε.ΔΙ.Π. του Τμήματος Φυσικής
  • Αναπληρωματικό Μέλος: Πανταζή Δέσποινα του Δημητρίου, μέλος Ε.ΔΙ.Π. του Τμήματος Χημείας

Εκπρόσωποι μελών Ε.Τ.Ε.Π.

Για τη Συνέλευση της Κοσμητείας της Σχολής Θετικών Επιστημών εκλέχθηκε με θητεία, από 01.09.2024 έως 31.08.2025:

• Τακτικό Μέλος: Τζουβάρα Κωνσταντίνα του Δημητρίου, μέλος Ε.Τ.Ε.Π. του Τμήματος Μαθηματικών
  • Αναπληρωματικό Μέλος:  —