Εγγραφές στα "EPΓAΣTHPIA ΚΥΜΑΝΣΕΩΝ & ΟΠΤΙΚΗΣ"

Ιωάννινα 14 – 2 – 2024

A N A K O I N Ω Σ H

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ "EPΓAΣTHPIA ΚΥΜΑΝΣΕΝ & ΟΠΤΙΚΗΣ"

Οι φοιτητές/τριες που θα παρακολουθήσουν το μάθημα «Εργαστήρια Κυμάνσεων & Οπτικής» (ΕΚΟ) κατά το εαρινό εξάμηνο του Ακαδ. Έτους 2023-24 θα πρέπει να εγγραφούν σε αυτό και να επιλέξουν το τμήμα τους. Οι εγγραφές θα γίνονται δεκτές από την Πέμπτη 15-2-2024 στις 9:00 μέχρι και την Πέμπτη 22-2-2024 στις 14:00 στο email fpapadop@uoi.gr (κα Φωτεινή Παπαδοπούλου). Σημειώνεται ότι η εγγραφή στο Εργαστήριο δεν υποκαθιστά τη δήλωση του μαθήματος στο Φοιτητολόγιο (classweb).

Τα Τμήματα είναι:

Τμήμα A: Τρίτη 15:00 – 19:00 [Μόνο Άρτιοι]

Τμήμα Β: Τετάρτη 15:00 – 19:00 [Μόνο Περιττοί]

Τμήμα Γ: Πέμπτη 15:00 – 19:00

Τα Τμήματα θα είναι, κατά το δυνατόν, ισοκατανεμημένα. Για να εξασφαλιστεί αυτό, πιθανόν να απαιτηθεί μετακίνηση κάποιων φοιτητών/τριων σε άλλο διαθέσιμο τμήμα. Για τη μετακίνηση αυτή κριτήριο θα αποτελέσει η σειρά προτεραιότητας εγγραφής.

Περαιτέρω πληροφορίες για το Πρόγραμμα, τις Σημειώσεις, το μάθημα προετοιμασίας κλπ, θα δοθούν με προσεχή ανακοίνωση στο ecourse, στο μάθημα των ΕΚΟ, στο οποίο επίσης πρέπει να εγγραφούν οι φοιτητές/τριες: https://ecourse.uoi.gr/course/view.php?id=1574

O Συντονιστής του Μαθήματος
Σ. Κοέν